Použitia vozidla v modernom svete

Použitia vozidla v modernom svete uľahčuje mobilitu pri výkone rôznych činností. Nie je zriedkavé, nie iba jeden cestovať na podnikanie, ale aj na prepravu malými deťmi na prechádzku do obchodu alebo daycare. Zabezpečiť pohodlie a bezpečnosť v tomto prípade pomôže špeciálne detské autosedačky.

Dnes, výber sedadlo pre dieťa je dosť veľký. V špeciálnych obchodu, ako je uvedené prostredníctvom odkazu kroxa96.ru alebo na iné obchodné platformy, môžete vybrať tento produkt v rôznych veľkostiach a dizajn.


Špeciálne detské autosedačky slúži na zníženie negatívneho vplyvu na dieťa počas prudké manévre, to brzdenie, alebo dokonca nehody. Podľa štatistík, správne nastavené sedadlo znižuje pravdepodobnosť vážneho zranenia pri nehode o 75%.

Pri výbere autosedačky musíte najprv určiť jeho skupiny. Toto je robené na také parametre, ako napríklad výšky a hmotnosti dieťaťa. Napríklad, ak dieťa do 6 mesiacov a jeho hmotnosť nepresahuje 10 kg, a to sa hodí kreslo skupiny 0. To sa inštaluje na zadnej strane gauči bokom počas pohybu. Navonok sa tento model sa podobá bežnej postieľke, ale sú vybavené bezpečnostnými pásmi. Pevné to s pravidelným pásu alebo s osobitnými isofix, ktoré sa nachádza pod operadla. Možnosti montáže musí byť uvedené v preukaze dieťaťa, sedadlo.

Pre deti do jedného roka a s hmotnosťou do 13kg musieť kúpiť sedadlo skupina 0+. To má tvar mobilné prenosné vedro s rukoväť a päť-bodový pás. Nainštalujte ho mali by ste si tvár proti pohybu. Tento bod je dôležitý, pretože dieťa hlavu v tomto veku je veľmi ťažké, a krku, svaly sú pomerne slabé. Keď správne umiestnené sedadlo počas náraz alebo šok hlavu absorbovať opierky hlavy, čím sa zabráni významné zranenia.

Ak máte dieťa vo veku do 4 rokov, sedadlo musí byť skupiny 0+ a 1. Môžete ho nainštalovať ako tvár proti pohybu, a na cestách. Na predaj je univerzálny sedák, ktorý sa bude ukladať na časté zmeny modelov. Ale musíte pochopiť, že tieto vzorky sú menej pohodlné, nemusí odrážať presná veľkosť dieťa, ako aj poveternostné podmienky (zimné dieťa hrubé oblečenie).

Ak chcete vybrať naozaj bezpečné sedadlo, aby sa lepšie oboznámili nielen so stanoviskom priateľmi alebo predajcovia, ale údaje crashtests ADAC, RACC a EuroNCAP. Kvalitatívne modely musia byť potvrdené Európska Komisia, OSN, alebo ISO normy. Bude to označené ce ECE R44/03 i /04 k stoličke. Najdrahších Japonských modelov detskej sedačky môže stáť okolo 20 tisíc rubľov., ale obyčajné francúzsky 1500 rubľov. Avšak, zamerať sa len na značke a cene nie je stojí za to, lepšie vziať do úvahy nuansy je popísané vyššie.

Viac o tejto téme možno nájsť tu: Banaby – Výroba nábytku