Postýlka

Postarat se o výběru dětské postýlky je třeba před porodem, je důležité, aby se na příchod dítěte s maminkou domů postýlka stála na svém místě, ložní prádlo bylo a , protože dětská pokožka je velmi citlivá a zranitelná. Výlet do obchodu budoucímu tatínkovi a budoucí mamince lépe spolu: při výběru dětské postýlky je třeba vzít v úvahu všechny nuance, a to spolu snazší. Pro rodiče schopni poradit rezervovat postýlku v obchodě, nechat předem a v ten správný okamžik, šťastný táta postýlku bezpečně dopraví domů.

A nyní si klademe hledáním odpovědi na otázku o tom, jak si vybrat dětskou postýlku. A pomůže nám v tom, že základní požadavky kladené na postýlce.

Za prvé, je třeba určit rozměry dětské postýlky. Nejvíce široce postýlky o délce 1,2 m a šířky 0,6 m, méně obvyklá varianta – 1,4 x 0,7 m. V obou postýlka případech má své klady a zápory.


První je, že zabírá méně místa, pro ni snadné najít vhodné na velikosti matrace. Druhá – více prostorný, ale matrace vyzvednout bude mít těžší. Nyní staly velmi populární dětské postýlky (kočárek, ), které lze pevně připojit a připevnění k rodičovské posteli, která dává možnost máma v těch nejsložitějších prvních pár měsíců usnadnit péči o dítě, a to zejména v noci. Postýlku je lepší koupit spolu s matrací – v tomto případě máte záruku, že je to ideální velikost k postýlce, navíc často postýlky mají tvar a vyzvednout matrace v jiném obchodě není tak postýlka jednoduché. Mezera mezi bočnice dětské postýlky a matrací by neměly překročit 2 viz

Je žádoucí, aby byla matrace na míru tvrdý bezpečné a hypoalergenní výplň. Pro kojence není vhodné kupovat matrace s z pravé vlny. Podívejme se blíže na s kokosovou výplní (kokosová ) – jsou mnohem pohodlnější, odpružené a dodávají matraci tuhost. Opláštění matrace by měla být vyrobena z přírodního odolného materiálu postýlka. Dobře, pokud lemování může s hvězdou – v tomto případě ji bude možné snadno zde možnost nechat si vyprat.

Ještě jeden důležitý požadavek – bezpečnost. Tak činí pouze z ekologicky čistého materiálu. Odborníci se domnívají, že dřevěný dětská postýlka – nejlepší  volba pro malé dítě. Postýlka je vyrobena z tvrdého dřeva (buk, olše, jasan) více robustní a odolný, na rozdíl od nábytku z udržitelně pěstované, sklizeno dřeva (borovice). Pokud je vaše volba zastavil na postýlce, vyrobený z polymerů – určitě požádejte prodejce dětského nábytku certifikát, ve kterém je uvedeno, že materiály používané pro výrobu postýlky, nebude způsobovat škody na zdraví vašeho dítěte.

Při výběru dětské postýlky u prodávajícího doklady prokazující, že lak nepředstavuje nebezpečí pro tělo dítěte. Nejčastější v nábytkářském průmyslu nejsou vhodné pro , protože i po úplném vyschnutí pokračuje odpařování toxických látek obsažených v nich. Aby chránila dítě před škodlivými výpary budete muset koupit postýlku, laky na vodní bázi, přírodními oleji.