Kuzmínovo má nahradu za Sanitru, Rusa Chlusoviča

Ruhpolding – Přímo z Oberhofu se do dalšího německého zimního střediska Ruhpolding na 5. kolo Světového poháru přesunula biatlonová reprezentace.V týmu žen nastane jediná změna, namísto Natálie Prekopové nastoupí Ľubomíra Kalinová, která splnila kvalifikační kritéria na IBU Cupu uplynulý víkend v Novém Městě na Moravě.

Tak jako u Kalinové se předpokládalo iu Martiny Halina & aacute; rovej, že nominační & eacute; krit & eacute; regulace pro minim & aacute; ln 15-procentní ztráty na v & iacute; těžkého v Novém Městě napln & iacute ;. “Nakonec tam ne & scaron; nastartovat, zmohla ji nemoc, už & iacute; vala antibiotik & aacute;,” řekl viceprezident pro Reprezent & aacute; ci Pavel Kobela. “Nestihne ani Altenberg s dal & scaron; & iacute; m kůlem IBU Cupu, a tak se pravděpodobně pok & uacute; si splnit kvalifikační & uacute; normu až na IBU Cupu v Osrblie & iacute;.”

Pokud by Martina Halina & aacute; rov & aacute; kvalifikačních & uacute; normu nesplnila, ne & scaron; nastartovat by na MS v ruském Chanty-Mansijsku a zmařila by si tak možnost na d & ocirc; stojn & uacute; rozl & uacute; čku s kari & eacute; rou v tomto sibiřském středisku.Kromě Halina & aacute; rovej v & scaron; pokud v & iacute; rus vystřel & aacute; já i přímo v reprezentačních & yacute; ch t & iacute; mech, bojuj & uacute; s n & iacute; m Jana Gerek & aacute ;, Miroslav Matia & scaron; ko i Pavol Hurajt.

In & eacute; starosti měla až do Oberhof Anastasia Kuzmina & aacute ;, konkr & eacute; tní její ‘T & iacute; m Kuzmina’. Po novoročním rozchodu se střeleckou & yacute; m tr & eacute; rem Jurajem Sanitrom sáhla do svých dal & scaron; & iacute; ch možnost & iacute; v rodné zemi a stanovila za své střelecké & eacute; ho kouče krajana Alexandra Chlusoviča.S jeho renomé & eacute; se sp & aacute; já p & ocirc; sobení při Moldavke Natalii Levčenkovovej.

“Angažování Chlusoviča bylo blesků & eacute ;,” vysvětluje Pavel Kobela. “Jelikož je T & iacute ; m Kuzmina ve vojenské termínech & oacute; GII samostatn & aacute; jednotka, sv & auml; z byl dost mimo. Jen 3. janu & aacute; ra k n & aacute; m při & scaron; zabarvené prefoten & yacute; pas, aby se vybavily v & iacute; za do Německa.Předpokládali jsme, že k Nasti nast & uacute; pi až v Ruhpoldingu, no administrativn & iacute; vn z & aacute; ležitosti jsme dotáhli cz & ocirc; ra už v Oberhofu ji měl pod dohledem. “

z ‘T & iacute; mu Kuzmina’ se vytvořila do slova a p & iacute; směna mezin & aacute; rodn & aacute; skupinka, pokud se vezme do & uacute; vahy, že osobn & yacute; m servisman se stal Franc & uacute; z Fabien Blondeau.

“Je to tak,” s & uacute; hlas & iacute; Pavel Kobela. ” Kuzminovci pokr & yacute; vaj & uacute; v & scaron; echny n & aacute; klady s jejich p & ocirc; dn & iacute; m, takže to sest & aacute; valo v & yacute; Luční na nich, koho si zvolí a s k & yacute; m se teoreticky rozl & uacute; čí.Finance si zh & aacute; nej & uacute; sami, zv & auml; z jim vy & scaron; zabarvené v & uacute; střety t & yacute; m, že 50 procent reklamní plochy m & ocirc; žu zaplnit na vrcholném & yacute; ch akcích vlastn & yacute; m portfol & oacute; liom sponzorů, sest & aacute; vaj & uacute; cích 50 procent zůstalo sv & auml; zu .Naplnit jim třeba jen jednu povinnost, sez & oacute; ESE odvést sv & auml; zu 7-tis & iacute; c eur. “

Po nedobrovolné rozl & uacute; čce s ‘T & iacute; mom Kuzmina’ zůstal Juraj Sanitra, s kter & yacute; m se sp & aacute; já kompletn & aacute; kolekce medaile & iacute; na ZOH ve Vancouveru, na ‘volné noze’.

“Protože odmítl před sez & oacute; nou tr & eacute; novat Reprezent & aacute; ci a řadu & scaron; í si vybral p & ocirc; sobení v T & iacute; me Kuzmina, tak se pro zv & auml; z uzavřela kapitola a jeho dal & scaron; í p & ocirc; sobení Neri & scaron; i, “ vysvětlil Pavel Kobela. ” Cena & aacute; va na něm, co a koho si zvol & iacute ;, jednou z alternat & iacute; v je p & ocirc; sobení v zahraničí & iacute;. “